Praca /Oferta 1

Młodszy specjalista d/s sprzedaży - oprogramowanie matematyczne, statystyczne, analizy danych

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: S-OPRG1/2015

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta w zakresie sprzedaży specjalistycznego oprogramowania naukowego i inżynierskiego (oferty, pozyskiwanie klienta)
  • udzielanie wsparcia koncepcyjnego i technicznego klientom
  • przygotowywanie materiałów w zakresie reklamy i promocji platform internetowych w powierzonej grupie produktów
  • techniczne utrzymanie i aktualizacja zawartości portali firmy
  • współpraca z zespołem sprzedaży oprogramowania
  • kształtowanie długotrwałych relacji z klientami oraz ich pozyskiwanie
  • monitorowanie sprzedaży w powierzonej grupie produktów
  • analiza wymagań klientów, raportowanie

Wymagania i kwalifikacje:

  • absolwenci kierunków technicznych: matematyka, fizyka, mechanika, automatyka, informatyka, elektronika (warunek konieczny)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość programów do obliczeń matematycznych (znaczący atut)
  • predyspozycje do pracy w zespole i z klientami firmy
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • prace w stabilnej firmie o ugruntowanej, niekwestionowanej pozycji na rynku sprzedaży specjalistycznego oprogramowania
  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w konferencjach i zagranicznych spotkaniach dystrybutorów
  • stabilne zatrudnienie na mocy umowy o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników
  • praca w miłej atmosferze i profesjonalnym zespole

Forma kontaktu: CV i list motywacyjny wyślij klikając:

www.gambit.net.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 923 ze zm."